TOK zaprasza na ferie

Data/Czas
 15/01/2018 - 17/01/2018
 10:00 - 14:00


Teresiński Ośrodek Kultury tradycyjnie w okresie ferii zimowych wychodzi z ciekawą inicjatywą dla małych mieszkańców gminy Teresin. – Dla tych, którzy w ferie zostają w domu, mamy wyjątkową propozycję. Będzie to trzydniowa wycieczka po najciekawszych zakątkach Polski! I to bez opuszczania Teresina! – mówi instruktorka Katarzyna Rospędowska.

TOK zaprasza dzieci w wieku 5 – 12 lat na udział w feryjnych zajęciach zatytułowanych „MORZE, GÓRY I MAZURY, czyli odkrywamy Polskę z Kinem za Rogiem w Teresinie”!

Będziemy mogli poznać nasze piękne góry, przypomnimy sobie szum fal i dotyk piasku na polskich plażach Morza Bałtyckiego, odwiedzimy także Krainę Wielkich Jezior! – dodają organizatorzy z TOK-u.

Wiadomo też, że codziennym zabawom towarzyszyć będą najpiękniejsze polskie animacje oraz bohaterowie naszego rodzimego serialu proekologicznego „Kaktus i Mały”.

Zajęcia zaplanowano na okres od 15 do 18 stycznia tj. poniedziałek – środa w godz. 10.00 -14.00. Koszt udziału: 10 zł/dzień (w tym poczęstunek)

Informacje i rezerwacje w sekretariacie Teresińskiego Ośrodka Kultury, na facebook’u kina oraz mailowo: kinotok@tok.art.pl

M.Odolczyk

Wielkość czcionki
Kontrast