Styczeń w “Kinie za Rogiem”

Data/Czas
 11/01/2020 - 26/01/2020
 16:00 - 18:00


Nowy Rok – nowe możliwości – nowy repertuar w Kinie za Rogiem

w Teresinie!

Na pierwszym seansie w 2020 roku spotykamy się już w sobotę 11 stycznia, gdzie zaprosimy Was na dwa pokazy filmowe w promocyjnej cenie biletów! O godzinie 16.00 prawdziwa historia dobrze znanej bajkowej opowieści –  Kopciuszek i jego niezwykła, magiczna podróż w celu przywrócenia ładu w królestwie. O godzinie 18.00 w ramach cyklu „Mocno i po polsku” ostatnia część  sensacyjne „Pitbulla” w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Bilety na oba filmy w cenie 5 zł.

W niedzielę 12 stycznia o godzinie 16.00 kolejny atak sympatycznych Robaczków, które wyruszają do Zaginionej Dżungli w bardzo słusznej  sprawie – w celu uratowania lasów deszczowych! O 18.00 drugi film w cyklu „Mocno i po polsku” – bułgarsko-polski wojenny obraz „Karbala”. Bilety na oba filmy w cenie 8 zł.

W sobotę 18 stycznia o godzinie 12.00 cyklicznie spotkanie bajkowy poranek pełen niespodzianek, skierowany do najmłodszych widzów. Razem z bohaterami sympatycznych animacji przywitamy Nowy Rok i przygotujemy samodzielnie fantastyczne kalendarze, które umilą nam resztę roku! Bilety w cenie 5 zł.

Natomiast o godzinie 16.00 najnowsza część przepięknej rosyjskiej animacji „Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra”. Tym razem okrutny władca i wielki wróg wszystkiego co magiczne zsyła najbliższych Gerdy do Krainy Luster – ponurego miejsca, w którym nie działają żadne czary. Żeby ocalić rodziców i brata, dziewczynka będzie musiała zdobyć pewien legendarny przedmiot. Nieoczekiwanie, jedyną osobą mogącą pomóc Gerdzie w niebezpiecznej misji staje się jej odwieczna rywalka – zimna i tajemnicza Królowa Śniegu. Bilety w cenie 8 zł.

O godzinie 18.00 mocny dramat Agnieszki Smoczyńskiej „Fuga” z rewelacyjną Gabrielą Muskałą w roli głównej. Alicja nie pamięta przeszłości, nie wie, kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego co zdarzyło się w przeszłości. Bilety w cenie 8 zł.

Ostatni weekend stycznia przyniesie nam kolejny cykl filmowy „Metafizycznie i fantastycznie”. Piękny, symboliczny, przejmujący film „Siedem minut po północy” to adaptacja powieści Patricka Nessa pod tym samym tytułem. Seans w sobotę 25 stycznia o godzinie 18.00, bilety w cenie 8 zł.

„Chata” to historia Macka (w tej roli Sam Worthington), który nie potrafi się pogodzić z tragiczną śmiercią swojej córeczki. Zaproszenie do chaty, w której doszło do dramatu pozwoli mu na bolesne, ale też oczyszczające spotkanie z przeszłością. Seans w niedzielę 26 stycznia o godzinie 18.00, bilety w cenie 8 zł.

Dzieci w tym czasie zapraszamy na filmowe spotkanie z sympatycznymi małpoludami („Były sobie człowieki”, sobota 25 stycznia, godzina 16.00, bilety 8 zł) oraz kolejne spotkanie z małymi i odważnymi robaczkami („Robaczki w Zaginionej Dżungli”, niedziela 26 stycznia, godzina 16.00, bilety 8 zł).

Zapraszamy serdecznie!

Pozdrawiamy!

Kino za Rogiem w TOK-u

 

Wielkość czcionki
Kontrast