Mini-maraton filmowy z horrorem w tle

Data/Czas
 31/10/2019
 20:00 - 23:59


Po raz pierwszy w historii Kina za Rogiem w Teresinie zapraszamy na mini-maraton filmowy! A nie ma lepszej okazji do organizacji tego typu imprez niż halloween! Podczas spotkania „Strach czai się za rogiem” zaprezentujemy dwa horrory.

„13 grzechów” opowiada historię Eliota, który jest pogrążony w długach i  traci pracę, a pieniądze są mu potrzebne bardziej niż kiedykolwiek –  wkrótce ma przyjść na świat jego dziecko. Pewnego dnia tajemniczy rozmówca informuje go przez telefon, że jest filmowany przez ukryte kamery i bierze udział w jakiejś niejasnej grze. Jeżeli w ciągu 36 godzin wykona 13 zadań, wygra ponad 6 milionów dolarów. Okazuje się, że każde następne zadanie to kolejny krok bliżej piekła.

„Wyleczeni” – sytuacja w Irlandii wraca do względnego ładu po ataku  tajemniczego wirusa, który zmieniał ludzi w żądne krwi bestie. Infekcja objęła kilkadziesiąt procent populacji, a ci, którzy przeżyli pandemię, zostali odizolowani i dzięki nowo odkrytemu lekowi – wyleczeni. Teraz są sukcesywnie przywracani do społeczeństwa. Asymilacja nie przebiega jednak gładko, spora grupa zdrowych nadal traktuje „wyleczonych” z pogardą i wrogością, jak obywateli drugiej kategorii. Nie wszyscy chcą  taką degradację przyjąć z pokorą….

Zapraszamy wszystkich pełnoletnich fanów mocnych wrażeń!

Zapraszamy 31 października. Zaczynamy o godzinie 20.00, skończymy około  północy.

Koszt biletu to 10 zł. Rezerwacji miejsc można dokonać telefonicznie pod numerem 516 367 900 lub mailowo kinotok@tok.art.pl.

Uważaj, strach czai się za każdym rogiem… Nawet w Kinie za Rogiem…

Pozdrawiamy!

Kino za Rogiem w TOK-u

 

Wielkość czcionki
Kontrast