LISTOPAD W KINIE ZA ROGIEM W TERESINIE

Data/Czas
 06/11/2021 - 28/11/2021
 12:00 - 18:00


LISTOPAD W KINIE ZA ROGIEM W TERESINIE PLAKAT

LISTOPAD W KINIE ZA ROGIEM W TERESINIE PLAKAT

Co zobaczymy w listopadzie w Kinie za Rogiem w Teresinie?

Zaczniemy prawdziwie jesiennym bajkowym porankiem pełnym niespodzianek, podczas którego młodzi kinomani przygotują własne liściostworki!

Listopad to zaduszkowy czas – aby przybliżyć dzieciom niełatwy temat Dnia Zmarłych przygotowaliśmy animowany film „Salma w krainie dusz”.

Kolejna rocznica Święta Niepodległości będzie okazją do przyjrzenia się Polsce na przełomie ostatnich kilkudziesięciu lat. W ramach wieczoru filmowego z dokumentem zobaczymy krótkometrażowe filmy ukazujące różne aspekty życia w naszym kraju w latach 70-tych, 80-tych, 90-tych oraz współczesnych.

Ostatni weekend listopada otworzy Ozzy – uroczy psi urwis, który na czas nieobecności właścicieli trafia do luksusowego psiego hotelu…, ale tylko do momentu, gdy samochód państwa nie zniknie za zakrętem.

W ostatnią listopadową niedzielę zapraszamy na ostatni film Agnieszki Holland „Szarlatan”, który opowiada historię autentycznej postaci: Jana Mikolaska, zielarza, który przez kilka dziesięcioleci diagnozował i leczył ziołami, i jak mówią szacunkowe dane, wyleczył ponad 5 milionów pacjentów.

Pozdrawiamy!

Kino za Rogiem w TOK-u

Wielkość czcionki
Kontrast