GRUDZIEŃ W KINIE ZA ROGIEM

Data/Czas
 01/12/2019 - 22/12/2019
 12:00 - 20:00


Grudzień – czas magicznych przygotowań do najpiękniejszych Świąt w roku.  Ale też czas intensywnych zakupów, kolejek, gotowania i sprzątania. W tym czasie nie można zapomnieć o chwilach z najbliższymi. Najlepiej w Kino za Rogiem w Teresinie!

Pierwszy dzień grudnia to dzień promocyjnych cen! W ramach Kina za Piątkę będziecie mogli uczestniczyć w bajkowym poranku dla najmłodszych, zobaczyć prawdziwą historię Kopciuszka oraz zobaczyć jeden z ostatnich filmów najpopularniejszego bałkańskiego reżysera Emira Kusturicy.

Dzieci w grudniu wezmą udział w miodowych igrzyskach wraz z pszczółką Mają oraz obejrzą najnowszą historię zmagań Gerdy i Kaja z Królową Śniegu.

Mamy też filmowe prezenty myślą o nieco starszej widowni. Pomikołajkowy weekend upłynie pod znakiem polskich filmów – na ekranie dramat “Kamerdyner” oraz komedia “Misz-masz czyli kogel mogel 3”. Przedświąteczny weekend to czas, by pokazać filmy z Bożym Narodzeniem w  tle. Najpierw rodzima komedia Michała Kwiecińskiego “Miłość jest wszystkim”. Natomiast w niedzielę na ekrany wkroczą po raz kolejny Złe Mamuśki ze Stanów Zjednoczonych!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO KINA ZA ROGIEM W TERESINIE!

 

 

Wielkość czcionki
Kontrast