Praca Stokrotka

W związku z otwartą rekrutacją poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Centrum Dystrybucyjne w Teresinie, Al.XX-Lecia 23a

Co oferujemy:

-Umowę o pracę od 1 dnia zatrudnienia

-Wypłatę zawsze w terminie

-Elastyczny grafik

-Możliwość rozwoju pod opieką doświadczonej kadry kierowniczej

-Pakiet benefitów socjalnych – czuj się z nami dobrze!

-Realną szansę rozwoju i awansu

Jakie będą Twoje zadania:

-Przyjmowanie i kompletacja towaru do wysyłki na sklepy

-Obsługa wózków widłowych

-Składowanie towaru według ustalonych zasad

-Dbanie o porządek i przestrzeganie przepisów BHP

Czego oczekujemy:

 -Zaangażowania i motywacji do pracy

 -Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

 -Umiejętności współpracy z zespołem

 -Mile widziane będą uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT) lub prawo jazdy kat. B

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i chcesz się rozwijać zawodowo

… wyślij do nas CV na praca@stokrotka.pl lub tel. 512 266 598 / 502 004 314

Wielkość czcionki
Kontrast