DRUŻYNOWE WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA POLSKI KADETÓW W ZAPASACH

W dniach 4-5.11. br. w Krotoszynie odbyły się Drużynowe Wojewódzkie Mistrzostwa Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym.

Reprezentacja województwa mazowieckiego zdobyła złoty medal. W grupie eliminacyjnej zapaśnicy z Mazowsza pokonali kolejno reprezentacje województw zachodniopomorskiego 8:2, łódzkiego 8:2, wielkopolskiego 7:3. W finale Mazowsze wygrało z Dolnym Śląskiem 7:3. W drużynie złotych medalistów startowało trzech zawodników LKS Mazowsza Teresin – Dawid Bielski, Mateusz Nowakowski i Bartłomiej Nowakowski. Dla Dawida Bielskiego to drugi medal Wojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Polski. Tydzień wcześniej taka sama rywalizacja odbyła się w Poznaniu w zapasach w stylu klasycznym. Mazowieckie wywalczyło srebrny medal, ulegając 6:4 woj. wielkopolskiemu.

źródło: LKS Mazowsze Teresin