KONKURS LITERACKI „SZUFLADA” W TERESIŃSKIM OŚRODKU KULTURY

Logo Konkursu Literackiego Szuflada

Logo Konkursu Literackiego Szuflada

Po udanym debiucie, mamy przyjemność zaprosić na drugi konkurs literacki Szuflada 2021 organizowany przez Teresiński Ośrodek Kultury!

Przypominamy, że konkurs ten skierowany jest do wszystkich mieszkańców powiatu sochaczewskiego, amatorów literackich, którzy zdecydują się wysłać swój tekst – wiersz, opowiadanie, felieton, piosenkę – i poddać go ocenie profesjonalnych jurorów.

– Do konkursu może zgłosić się KAŻDY mieszkaniec powiatu sochaczewskiego, który SAMODZIELNIE napisze dowolny tekst literacki (np. felieton, wiersz, opowiadanie, skecz, piosenkę, scenkę teatralną, esej, anegdotę, recenzję, pastisz) i prześle go do organizatorów konkursu. Konkurs skierowany jest do AMATORÓW, których teksty nigdzie do tej pory nie były publikowane. Maksymalna objętość tekstu to dwie strony A4 maszynopisu o czcionce Times New Roman 12 – dodaje Katarzyna Rospędowska.

Regulamin i potrzebne dokumenty znajdziecie na stronie Teresińskiego Ośrodka Kultury.

Teksty z załączoną kartą zgłoszenia i oświadczeniem należy dostarczyć do 31 października br.  mailowo na adres kasia@tok.art.pl. W przypadku braku dostępu do komputera, możliwe jest dostarczenie zgłoszenia osobiście do sekretariatu Teresińskiego Ośrodka Kultury, Aleja XX-lecia 32 w Teresinie.

 

Wielkość czcionki
Kontrast