JULIA KOŁODZIEJAK W „SZANSIE NA SUKCES”

Za nami 2. odcinek programu „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021”. W telewizyjnej bitwa o możliwość reprezentowania Polski w Eurowizji Junior 2021 wzięło udział siedmioro utalentowanych wokalnie dzieci. Wśród nich znalazła się uczennica klasy piątej Szkoły Podstawowej im. św. Maksymiliana Kolbego w Teresinie Julia Kołodziejak.

Tematem przewodnim odcinka były piosenki, na których wychowały się całe pokolenia dzieci w Polsce, czyli repertuar Pana Kleksa! Uczestników oceniało jury w składzie: Viki Gabor, Ida Nowakowska i Maryla Rodowicz.  Julia Kołodziejak brawurowo wykonała piosenkę „Z poradnika młodego zielarza” do słów Krzysztofa Gradowskiego i muzyki Andrzeja Korzyńskiego. Niestety, utalentowanej teresiniance nie udało się dostać do finału polskich preselekcji Eurowizji Junior 2021, ale sam udział w tym legendarnym programie należy uznać za niemały sukces. Tytuł finalisty przypadł Miłoszowi Świetlikowi, który zaprezentował „Meluzynę” z repertuaru Małgorzaty Ostrowskiej.

Szczerze wierzymy, że to nie była ostatnia szansa na sukces młodej wokalistki z Teresina. Julia, mimo młodego wieku, wystąpiła już na deskach Teatru „Studio Buffo” („Polita”, „Piotruś Pan”), Polskiej Opery Królewskiej („Mały Kominiarczyk”), a ostatnio w musicalu „Sara” w Teatrze Rampa. Na co dzień doskonali swój talent wokalny pod okiem Zbyszka Murawskiego w Teresińskim Ośrodku Kultury i jesteśmy przekonani, że usłyszymy o jej sukcesach jeszcze nie jeden raz.

Redakcja, foto. Facebook/TVP2

Wielkość czcionki
Kontrast