WYZWALAMY SPOŁECZNĄ ENERGIĘ W POWIECIE SOCHACZEWSKIM

Plakat Działaj Lokalnie 2021

Plakat Działaj Lokalnie 2021

KONKURS „DZIAŁAJ LOKALNIE 2021”

Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ogłasza Lokalny Konkurs Grantowy w ramach programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych, mających ciekawy pomysł na projekt aktywizujący społeczność lokalną, inicjujący współpracę na rzecz dobra wspólnego, a działających na terenie gmin: Brochów, Iłów, Nowa Sucha, Młodzieszyn, Sochaczew, Teresin, Rybno i Miasto Sochaczew.

Kwota dofinansowania projektów – do 3000 zł.  Komisja konkursowa wybierze kilka najciekawszych projektów, spełniających oczekiwania i warunki regulaminu konkursu.

Termin składania wniosków – od 20 kwietnia do 20 maja 2021 roku.

Wnioski składane są wyłącznie przez Generator wniosków on-line. Wnioskodawcy nie przygotowują żadnych załączników ani dokumentów papierowych.

W związku z sytuacją epidemiczną nie planujemy obecnie tradycyjnych spotkań informacyjnych. Zachęcamy do korzystania z indywidualnych konsultacji telefonicznych i e-mailowych.

Szczegółowe zasady konkursu oraz regulamin dostępne na stronie www.popps.org.pl.

 

 

 

 

[apss_share]
Wielkość czcionki
Kontrast