UKS FILIPIDES na I miejscu w Konkursie na Najciekawszą Prezentację Organizacji z Ziemi Chełmońskiego

Kadr z prezentacji UKS FILIPDES TERESIN

Kadr z prezentacji UKS FILIPDES TERESIN

UKS FILIPIDES działa w tym roku intensywnie zarówno na stadionach jak i w sieci – nasi zawodnicy biją rekordy Polski (Eliza Galińska), zdobywają mistrzostwo Polski (Lena Suchowolak) oraz stają na podium w różnych zawodach lekkoatletycznych.

Zawodnicy trenują i biorą udział w zawodach, a równolegle w sieci realizowany był projekt „Ćwicz bezpiecznie w domu z Filipidesem”, w ramach którego powstała nowa strona www.uksfilipides.pl oraz seria filmów promujących Klub i lekką atletykę zamieszczonych na kanale You Tube UKS FILIPIDES. Udział w konkursie organizowanym przez LGD „Ziemia Chełmońskiego” w ramach projektu „Drogowskazy Aktywności Obywatelskiej na Ziemi Chełmońskiego” jest kontynuacją tych działań – zwycięska prezentacja pokazuje, czym zajmuje się UKS FILIPIDES – pokazuje, że każdy, nawet z małej miejscowości może bić rekordy, jeśli tylko tego bardzo chce.

Wielkie podziękowania należą się zawodnikom trenującym w Klubie jak i ich rodzicom, którzy chętnie zaangażowali się w przygotowanie zwycięskiej prezentacji.

Prezentację można obejrzeć na Kanale You Tube UKS FILIPIDES

 https://www.youtube.com/channel/UCg-uCdP7b2mDlx4v4G413Pg

Izabela Andryszczyk

Wielkość czcionki
Kontrast