MEDALOWA PASSA ZAPAŚNIKÓW LKS MAZOWSZE TERESIN TRWA

25 października w Koronowie niedaleko Bydgoszczy odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Regionu D w zapasach w stylu klasycznym. W zawodach tych z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zapaśnicy z klubu LKS Mazowsze Teresin.

Teresińscy zapaśnicy zdobyli cztery medale. Były to jedne z najważniejszych zawodów w tej kategorii wiekowej, które są punktowane w rywalizacji dzieci i młodzieży. Po złoto sięgnęli Filip Nowakowski (kat. wag. 41 kg) i Bartłomiej Nowakowski (kat. wag. 62 kg). Na drugim miejscu w kategorii wagowej 48 kg uplasował się Seweryn Grądzik, a o brąz wywalczył Adam Łukasik (kat. wag. 35 kg).

W klasyfikacji drużynowej LKS Mazowsze Teresin zajęło I miejsce.

To nie koniec sukcesów. 31 października w Stoku Lackim koło Siedlec miały miejsce Mistrzostwa Mazowsza w zapasach w stylu klasycznym. Drużyna LKS Mazowsze Teresin i tym razem okazała się najlepsza w klasyfikacji generalnej. Z imprezy młodzi zapaśnicy wrócili aż z trzynastoma medalami!