CHRYZANTEMY DO WZIĘCIA! GMINA TERESIN WSPARŁA PRODUCENTÓW KWIATÓW

Chryzantema

Chryzantema

W celu pomocy hodowcom chryzantem, którym nie udało się sprzedać kwiatów przed Świętem Zmarłych, Gmina Teresin złożyła do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wniosek o odbiór chryzantem od hodowców i sprzedawców tych kwiatów z terenu naszej gminy.

W ten sposób samorząd chce wspomóc mieszkańców i drobnych przedsiębiorców, którzy po piątkowej decyzji rządu o zamknięciu cmentarzy od soboty do poniedziałku, 2 listopada, zostali z zapasami głównie chryzantem i zniczy. Dlatego też teresińscy samorządowcy zapraszają wszystkich mieszkańców naszej gminy po odbiór darmowych chryzantem.

– Szanowni Państwo! Informujemy, że 13 listopada br. pod Urzędem Gminy (ul. Zielona 20) będą do odebrania bezpłatnie doniczki z chryzantemami. Chętnych prosimy o zgłaszanie się już od godziny 8.00. Liczba kwiatów ograniczona.

Zakupionymi kwiatami ozdobione zostaną także miejsca pamięci na terenie całej gminy.   

Redakcja, Foto: Pixabay

Wielkość czcionki
Kontrast