WAKACJE NA SPORTOWO

Zaczęły się wakacje. Uczniowie mogą w pełni korzystać z uroków czasu wolnego po trudach zdalnego nauczania. W tym roku, podobnie jak w ubiegłych latach, Gmina Teresin i Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Teresinie przygotowały bogatą ofertę zajęć. Koordynatorką projektu jest Justyna Kamińska.

– Na kompleksie boisk Orlik w Szymanowie od 13 do 17 lipca trwa akcja „Wakacje na Sportowo w Gminie Teresin”. Zapewniamy moc atrakcji, przepełnionych duchem sportu, magicznych zabaw z chustą Klanzy, puszczanie latawców, koralikowe niespodzianki oraz akcenty plastyczne. Wyłonimy również najlepszego strzelca oraz mistrzów skoku w dal i skoków na skakance. Te oraz inne atrakcje to tylko zapowiedź miłych niespodzianek dla naszych uczestników. Mogę śmiało powiedzieć, będzie kreatywnie, czasem może trochę arcydziwnie, ale na pewno będzie sportowo i magicznie, więc przybywajcie licznie – zachęca do udziału w zajęciach animatorka sportu i aktywności fizycznej w Gminie Teresin Justyna Kamińska.

Szymanów to nie jedyne miejsce, gdzie dzieci i młodzież z terenu naszej gminy będą mogły uczestniczyć w podobnych zajęciach. Jak informuje Justyna Kamińska, spotkania z animatorami podczas tegorocznych wakacji odbędą się także:

– 24.07. na Osiedlu Granice (ul. Południowa, boisko sportowe przy OSP Teresin)

– 31.07. na osiedlu przy Al. XX – lecia (tzw. „bloki”)

– 07.08. na placu zabaw w Masznie.

– 12.08. na placu zabaw w Granicach.

Organizatorem akcji „Wakacje na sportowo w Gminie Teresin” są Gmina Teresin oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Teresinie.

Składam serdeczne podziękowania, za pomoc w realizacji tego wydarzenia. Z uwagi na obecną sytuację i duże prawdopodobieństwo pozostania naszych uczniów w okresie wakacyjnym w domu, decyzja o organizacji tego typu zajęć wydaję się jak najbardziej słuszna –   podkreśla Justyna Kamińska, pomysłodawczyni i koordynatorka projektu.

Redakcja

 

Wielkość czcionki
Kontrast