Uwaga, Mieszkańcy Gminy Teresin!

 

Wznowiona zostanie bezpośrednia obsługa interesantów Urzędu Gminy.

Urząd Gminy Teresin informuje, że od 1 czerwca wznowiona zostanie bezpośrednia obsługa interesantów w systemie „jeden interesant na jedno stanowisko”. Prosimy o stosowanie się do poleceń pracowników UG w zakresie reżimu sanitarnego, noszenie maseczek, zachowanie przynajmniej dwumetrowego odstępu oraz dezynfekcję rąk. Osoby z wyraźnymi objawami choroby np. katar, kaszel, temperatura proszone są o powstrzymanie się od bezpośredniego załatwiania spraw w Urzędzie i stosowanie kontaktu w formie telefonicznej (46 86 138 15) bądź mailowej (urzad.gminy@teresin.pl).

1 czerwca wznawiamy również płatności w kasie Urzędu, czynnej codziennie do godziny 14:00. Przy okienku kasowym może przebywać jedna osoba. Zalecana jest płatność bezgotówkowa. Nadal zachęcamy do dokonywania płatności przez Internet:

podatki – BS Teresin 50 9284 0005 0000 0912 2000 0020

śmieci – BS Teresin 30 9284 0005 0012 3389 2000 0030

Informujemy, że na stronie internetowej bip.teresin.pl w zakładce „Poradnik interesanta (Jak załatwić sprawę)” można zapoznać się z kartami usług, które oferujemy oraz pobrać stosowne druki do wypełnienia. Korespondencję do Urzędu można wrzucać do skrzynki wystawionej przed Urzędem, przesłać mailem na adres: urzad.gminy@teresin.pl lub poprzez platformę ePUAP. Korespondencja dostarczana do Urzędu „z zewnątrz” podlegać będzie 24-godzinnej kwarantannie. Nie dotyczy to korespondencji przetargowej. Kontakt z wójtem telefoniczny lub mailowy; w wyjątkowych sytuacjach możliwe jest umówienie spotkania przez sekretariat Urzędu. Konsultacje z prawnikiem oraz z pracownikiem UG w zakresie doradztwa programów „Czyste powietrze” i „Mój Prąd” tylko po uprzednim, telefonicznym umówieniu spotkania.

 

Wielkość czcionki
Kontrast