ZAGŁOSUJ I WYBIERZ NAJPOPULARNIEJSZEGO DZIELNICOWEGO W POWIECIE SOCHACZEWSKIM

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie już jedenasty raz organizuje konkurs na „Najpopularniejszego Dzielnicowego”. Od wczoraj można głosować na dzielnicowego, który według Państwa zasługuje na wyróżnienie. Konkurs trwa do 31 stycznia 2020 roku.

Dzielnicowy, jako policjant pierwszego kontaktu społecznego z Policją powinien stale współpracować z mieszkańcami, przedstawicielami samorządów lokalnych i organizacjami działających na danym terenie na rzecz podnoszenia poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców. 

Zgodnie z przyjętą formułą konkursu, najważniejszym elementem oceny wpływającej na wyłonienie najpopularniejszego dzielnicowego jest opinia społeczna wyrażona poprzez ankietę, skierowaną bezpośrednio do mieszkańców powiatu sochaczewskiego. To właśnie mieszkańcy poprzez oddanie głosu na danego dzielnicowego wykazują uznanie dla jego zaangażowania i skuteczności na rzecz społeczności lokalnej.

Zachęcamy Państwa do udziału w konkursie! Wystarczy wybrać dzielnicowego, wypełnić anonimową ankietę i wrzucić ją do urny. W naszej Gminie są to: st. sierż. Anna Opęchowska – Ciak i st. sierż. Paweł Błaszczyk.

Na terenie gminy Teresin urny są ustawione w :

Posterunku Policji w Teresinie, Urzędzie Gminy Teresin oraz we wszystkich szkołach na terenie Gminy Teresin.

Wypełnioną ankietę można również wysłać na adres:

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie

1 Maja 10, 96 – 500 Sochaczew

z dopiskiem „Najpopularniejszy Dzielnicowy 2019 roku”

Źródło: KPP w Sochaczewie

 

Wielkość czcionki
Kontrast