Książę komedii kryminalnej odwiedził Szymanów

Aleksander Rogoziński – dziennikarz, redaktor i pisarz. W swoich powieściach morduje zawsze z przymrużeniem oka i uśmiechem na twarzy. Zadebiutował w 2015 r. książką “Ukochany z piekła rodem”. Największą popularność przyniosła mu “Jak Cię zabić, kochanie?”. 28 listopada w teatrze ‘Druga Strefa”  w Warszawie odbyła się prapremiera powieści “Raz, dwa, trzy …giniesz ty”.

        Mieliśmy tę radość i niesamowitą frajdę spotkać się z Panem Alkiem w naszych skromnych szymanowskich progach. Swobodna rozmowa, przeplatana duża dawką humoru, opowieściami wprost nieprawdopodobnymi, a jednak z życia wziętymi, wprowadziła bardzo ciepłą, iście rodzinną atmosferę. Wszyscy odczuliśmy, że autor ze swoją wysoką kulturą, inteligentnym poczuciem humoru rzeczywiście zasługuje na miano “księcia komedii kryminalnej”.

        Oczywiście zakupiliśmy książki, otrzymaliśmy autograf, mogliśmy zrobić sobie selfie z pisarzem.

        Kawka, herbatka, domowe ciacho i ciasteczko dopełniły radości ze spotkania w dobrym towarzystwie.

        Panu Alkowi podobało się u nas, ponieważ poświęcił nam swój czas jeszcze po oficjalnym spotkaniu i miłym, ciekawym pogawędkom nie było końca.

        Dziękujemy panu dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Szymanowie za udostępnienie nam sali na zorganizowanie spotkania, a szczególnie naszym wspaniały Czytelnikom za obecność, udział w dyskusji, zakup książek i za…miłość do słowa pisanego.                             

Bibliotekarki z Szymanowa

 

Wielkość czcionki
Kontrast