Sukces zapaśników LKS Mazowsze Teresin w Pradze

Rewelacyjnie na zapaśniczych matach w Pradze zaprezentowali się zawodnicy LKS Mazowsze Teresin. 22 i 23 listopada w stolicy Czech odbył się Międzynarodowy Turniej o memoriał J. Urbana i M. Veseleho w zapasach w stylu wolnym. Chłopcy stoczyli emocjonujące walki i wywalczyli trzy złote, jeden srebrny i jeden brązowy medal. W klasyfikacji drużynowej klub z Teresina zajął wyśmienite piąte miejsce.

Najlepiej indywidualnie wypadli Maciej Chojnacki (kat. wagowa 31 kg), Seweryn Grądzik (kat. wagowa 43 kg) oraz Mateusz Zawadzki (kat. wagowa 57 kg), zdobywając złote medale. Dobrze zaprezentowali się także pozostali zawodnicy LKS Mazowsze Teresin Krystian Rutkowski (kat. wagowa 52 kg), który wywalczył medal srebrny oraz Aleksander Bielski (kat. wagowa 47 kg), który stanął na najniższym szczeblu podium. Zawodnikom i ich trenerom Ryszardowi Niedźwiedzkiemu oraz Ryszardowi Śliwińskiemu składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.