Marcelina i Julia ze Szkoły Podstawowej w Teresinie  laureatkami Mazowieckiego Festiwalu Piosenki „Muzyczna  Jesień”  w Warszawie

5 i 6 listopada w domu kultury „Arsus” w Warszawie  odbył się konkurs wokalny: Mazowiecki Festiwal z Dobrym Tekstem  „Muzyczna jesień”. Wykonawcy mieli zaprezentować jeden utwór z ciekawym przesłaniem i wartościowym tekstem.  W tym roku w konkursie wzięło udział ponad 600 uczestników w 180 podmiotach wykonawczych. 

Przesłuchania obejmowały cztery kategorie wiekowe   – I do 9 lat, II 10-14 lat, III 15-18 lat oraz IV –od 19 lat. Uczestnicy mogli występować z zespołem lub solo.  W konkursie wzięli udział uczniowie ze   Szkoły Podstawowej w Teresinie.   W kategorii wiekowej I wystąpiła Agata Kosiorek i Julia Kołodziejak, w kategorii II – Maja Piotrowska, Marcelina Więsek oraz Wiktoria Kornacka.

Miło nam poinformować, że w I kategorii wiekowej   – I miejsce zajęła Julia Kołodziejak, w kategorii wiekowej II – I miejsce zajęła Marcelina Więsek.

Dziewczynki zostały zaproszone do udziału  w koncercie galowym, który odbył się 18 listopada w Warszawie. Po koncercie zostały uroczyście wręczone nagrody i wyróżnienia. Marcelina zaśpiewała piosenkę z repertuaru „Kabaretu Starszych Panów” pt.: „W czasie deszczu dzieci się nudzą”, Julia zaśpiewała  „Kocham cię życie” z repertuaru Edyty Gepert.

Serdecznie gratulujemy!

 

Wielkość czcionki
Kontrast