POMÓŻMY MAI !!!

Do naszej redakcji dotarła dramatyczna informacja o stanie zdrowia mieszkanki naszej gminy Mai Kapłon, młodej i utalentowanej wokalistki, którą wszyscy zapamiętaliśmy z finału telewizyjnego show The Voice of Poland. Maja potrzebuje naszej pomocy, przede wszystkim wsparcia finansowego. Zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli, aby wsparli ją finansowo w tej trudnej sytuacji, by jak najszybciej mogła wrócić do normalności i samodzielnie funkcjonować.

Pomoc często nic nie kosztuje, wystarczy podać rękę. Ważne, żeby pomocnych rąk było wiele, bo wiadomo, że kropla to nic, ale krople tworzą ocean. Jeśli sam nie możesz pomóc, powiedz innym, może oni będą mogli.

Tomasz Daczko

Maja to mieszkanka Elżbietowa w Gminie Teresin. Przez wiele lat śpiewała w Teresińskim Ośrodku Kultury. Muzyka to jej największa pasja. Była finalistką programu The Voice of Poland. Z powodzeniem, wraz ze swoim zespołem MAJA I DANDYSI, nagrała rozpoznawalny singiel „Plaża nad Wisłą”. Pracują nad debiutancką płytą.

Maja od urodzenia zmaga się z postępującą skoliozą. Przeszła w swoim życiu 18 operacji. Ostatnia miała na celu włożenie w kręgosłup prętu, który miał Maję stabilizować do końca życia.  Miała normalnie funkcjonować, żyć, śpiewać. Ale pręt pękł i młodej dziewczynie praktycznie zabrał przyszłość. 

Maja nie może swobodnie chodzić, oddychać, nie może pracować ani śpiewać. Jest na świecie jedna klinika, która podjęła się operacji. Klinika ta znajduje się w Nowym Jorku, a kwota potrzebna na operację jest tak zawrotna, że aż niemożliwa do zrozumienia, a co dopiero do zebrania. To ponad 5 milionów złotych. Ale Maja wierzy w społeczność, w przyjaźń, w dobre serca. Wierzy, że dobro powraca. Zróbmy wszystko, aby Maja wróciła do zdrowia. Link do zbiórki

Asia Cieśniewska

 

 

Wielkość czcionki
Kontrast