I Dzień Rodziny w Sołectwie Granice

Festyn Rodzinny to doskonała okazja do świętowania Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca oraz do integracji wszystkich mieszkańców. 8 czerwca odbył się historyczny, pierwszy Dzień Rodziny w Sołectwie Granice. Sobotnie popołudnie przywitało uczestników upalnym słonkiem, by po chwili pogrozić burzą z piorunami i ulewnym deszczem. Nikt jednak nie wystraszył się kapryśnej aury. Po chwili słońce znów wyjrzało zza chmur,  a impreza mogła być kontynuowana.

            Otwarcia festynu dokonała sołtys Granic Anna Gogół, która powitała przybyłych gości i życzyła wszystkim dobrej zabawy. Spotkanie rodzin był okazją nie tylko do prezentacji umiejętności kulinarnych mieszkańców sołectwa, ale przede wszystkim towarzyskim spotkaniem rodzin, podczas którego można było zacieśnić sąsiedzkie relacje, poznać się lepiej, spędzić ze sobą czas w fantastycznej, familiarnej atmosferze.

            Ponieważ na świeżym powietrzu apetyty dopisywały – zadbano również o posiłek – mięsiwo i kiełbaskę z grilla, pierogi, ciasta domowego wypieku, soki i napoje. W miłej atmosferze i wśród śmiechu najmłodszych czas festynu szybko minął. Cała impreza została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich jej uczestników.

            Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy bezinteresownie wsparli i zaangażowali się w przygotowanie imprezy.

Wielkość czcionki
Kontrast