Zuzanna Gołąb laureatką X Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „O złotą nutkę”

26 marca 2019 roku scenę Grójeckiego Ośrodka Kultury wypełniał śpiew. Śpiew piękny i pełen emocji. Po wcześniejszych eliminacjach, na podstawie demo, 34 młodych wokalistów z całego kraju, podczas X Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „O złotą nutkę” zaprezentowało w czterech kategoriach wiekowych najpiękniejsze polskie piosenki o miłości. Poziom jubileuszowej edycji był oszałamiający, co podkreślali zgodnie jury, jak również uczestnicy z rodzinami.

Jury w składzie: Małgorzata Mikuszewska – ekspert ds. muzyki, Małgorzata Żabińska – ekspert ds. muzyki, Iwona Janus –  słuchaczka Autorskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej im. Krzysztofa Komedy w Warszawie, laureatka wielu konkursów i festiwali, Paweł BIBA Binkiewicz – grójecki człowiek orkiestra z gitarą, laureat II edycji X Factor, Grzegorz Rejer – dyrektor GOK
miało bardzo utrudnione zadanie, co go jednak nie zraziło i postanowiło jednogłośnie, że I miejsce w kategorii wiekowej III młodzież gimnazjalna przyznaje Zuzannie Gołąb za wykonanie piosenki „Miłość” Agi Zayran.

Festiwal odbywał się pod patronatem Przewodniczącego Rady Miejskiej w Grójcu, który wraz z Grójeckim Ośrodkiem Kultury był fundatorem nagród rzeczowych i upominków.

Wszyscy laureaci zostali zaproszeni  na koncert  finałowy podczas tegorocznego 60. Święta Kwitnących Jabłoni w Grójcu.

Redakcja

Wielkość czcionki
Kontrast