Władze Gminy

Wójt gminy: Marek Olechowski

Przewodniczący rady: Bogdan Linard

Zastępca wójta: Marek Jaworski

Rada gminy:

Antonina Gigier – wiceprzewodnicząca

Lech Kaźmierczak – wiceprzewodniczący

Zbigniew Biederka

Joanna Gałecka

Hubert Konecki

Małgorzata Matejka

Jan Mitrowski

Danuta Olejnik

Janusz Paradowski

Ryszard Śliwiński

Jerzy Wójcik

Paweł Wróblewski

Daniel Zdanowski

Halina Ziółkowska

                                                Radni według okręgów wyborczych w VII kadencji

Nr okręgu

wyborczego

Granice okręgu wyborczego

 Wybrani radni

1

TERESIN: Aleja Ks. Druckiego-Lubeckiego, Aleja XX lecia: 1-16, 20-22, od 24 do końca numery parzyste, Guzowska, Świętokrzyska

TERESIN-GAJ: Książęca

Lech Kaźmierczak

2

TERESIN: 1 Maja, Krótka, Lipowa, Szymanowska 4–55 (oprócz numeru 46), Torowa, Wąska, Załamana, Zielona

Antonina Gigier

3

TERESIN: 3 Maja, Akacjowa, Dębowa, Długa od 40 do końca, Działkowa, Graniczna od 36 do końca, Kaska, Kasztanowa, Poprzeczna, Szymanowska 46, od 57 do końca, Teresińska, Wiśniowa

Ryszard Śliwiński

4

TERESIN: 15 Sierpnia, Baśniowa, Brata Cherubina Pawłowicza, Długa 1–39, Graniczna 4–34A, Kwiatowa, Pocztowa, Rynkowa, Szkolna, Warszawska

Joanna Gałecka

5

GRANICE: Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Graniczna, Kaska, Leśna, Łąkowa, Mieszka I, Miła, Nowa, Piastowska, Południowa, Spokojna, Stefana Batorego, Strażacka, Wiejska, Wiktorii, Wschodnia, Zaciszna, Granice 1A, Granice 54

Paweł Wróblewski

6

ELŻBIETÓW (oprócz numeru 74), GAJ,

TERESIN: Aleja XX lecia: 19-19C nieparzyste, od 23 do końca numery nieparzyste

TERESIN-GAJ: posesje bez ulicy, Nadrzeczna, Spacerowa

Janusz Paradowski

7

DĘBÓWKA, KAWĘCZYN, BUDKI PIASECKIE, STARA PIASECZNICA, WITOLDÓW

Bogdan Linard

8

SZYMANÓW

Hubert Konecki

9

MAURYCEW, PAWŁÓWEK, SKRZELEW, STRUGI, SKOTNIKI, MIKOŁAJEW, ELŻBIETÓW 74

Jerzy Wójcik

10

PAPROTNIA: Cicha, Cmentarna, Klonowa Koralowa, Krańcowa, Ojca Maksymiliana Kolbego, Okrężna, Perłowa, Piaskowa, Poziomkowa, Słoneczna, Srebrna, Świerkowa

Zbigniew Biederka

11

PAPROTNIA: Brzozowa, Daleka, Generała Władysława Andersa, Gnatowicka, Kampinoska, Leśna, Miła, Ogrodowa, Parkingowa, Projektowana IV, Radosna, Sadowa, Skośna, Sochaczewska, Spacerowa, Środkowa, Topolowa, Wesoła, Wypoczynkowa, Zachodnia, Ziołowa, Żytnia

Jan Mitrowski

12

TOPOŁOWA, STARE PASKI, NOWE PASKI, NOWE GNATOWICE, NOWA PIASECZNICA

Halina Ziółkowska

13

GRANICE: posesje bez ulicy (oprócz numerów 1A i 54) Familijna, Fińska, Jałowcowa, Modrzewiowa, Świerkowa, Złota

MASZNA, IZBISKA, PAWŁOWICE: 73-94

Danuta Olejnik

14

PAWŁOWICE: 1-71, od 100 do końca, SEROKI-WIEŚ, LISICE

Maciej Zdanowski

15

SEROKI-PARCELA, LUDWIKÓW

Małgorzata Matejka

 

Wielkość czcionki
Kontrast