Top Top

AKTUALNOŚCI 

Za nami medalowe strzelanie


Bezdyskusyjny rekord padł w hali widowiskowo-sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Teresinie. Tylu łuczników i łuczniczek ile stanęło na starcie tegorocznej, ósmej edycji Halowego Memoriału im. Karola Hibnera jeszcze nie było. Liczba 270 robi wrażenie.
Wśród czołowych klubów Polski, ale też sportowców z Ukrainy i Słowacji była też szeroka kadra gospodarzy. Pod bacznym okiem szkoleniowców Katarzyny Klaty, Alicji Maciągowskiej i Ryszarda Kowalskiego osiągnęli spore sukcesy. Największymi z nich, bo medalowymi są: I miejsce w kategorii juniorek młodszych Natalii Skrok, III miejsce w juniorkach Małgorzaty Maciągowskiej, III miejsce Alicji Maciągowskiej wśród seniorek, III miejsce Aleksandry Rutkowskiej w młodziczkach i Marcina Chwesiuka wśród młodzików. Gratulujemy!
Halowy Memoriał im. Karola Hibnera to od ośmiu lat stały punkt w kalendarzu zawodów łuczniczych w Polsce. Zawsze obecny jest tu syn śp. Karola Hibnera - Robert. Wraz ze swoją najbliższą rodziną nie tylko obserwuje zmagania sportowców, ale też uroczyście otwiera Memoriał, a na jego zakończenie wręcza nagrody zwycięzcom.

Do pobrania: [Wyniki zawodów] Marcin Odolczyk

Memoriał Karola Hibnera Memoriał Karola Hibnera Memoriał Karola Hibnera
Memoriał Karola Hibnera Memoriał Karola Hibnera Memoriał Karola Hibnera
Memoriał Karola Hibnera Memoriał Karola Hibnera Memoriał Karola Hibnera
Memoriał Karola Hibnera Memoriał Karola Hibnera