Top Top

AKTUALNOŚCI 

Jubileusz Złotych Godów


Nie tak dawno, pod koniec ubiegłego roku Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego świętowały cztery pary zamieszkałe na terenie gminy Teresin. Ponadto jedno z małżeństw obchodziło swoje 60-lecie. Uroczystości, na które tradycyjnie zaprosił Urząd Gminy Teresin miały miejsce w Pałacu Druckich-Lubeckich w Teresinie.
Czcigodnym jubilatom gratulowali - wójt Marek Olechowski, wiceprzewodniczący RG Lech Kaźmierczak oraz Jolanta Kononowicz, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, którzy wręczyli im okolicznościowe medale przyznane przez prezydenta RP za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
W minionym roku świętowały pary: Marianna i Mieczysław Barciak, Barbara i Zbigniew Komorowscy, Jadwiga i Szczepan Liberadzcy, Zenona i Ludwik Schneider. Jubileusz "Diamentowych Godów" obchodzili Państwo Zofia i Henryk Zarzyccy.
Po oficjalnej uroczystości wszyscy wraz z przybyłymi członkami rodzin jubilatów zostali zaproszeni na wspólny obiad, podczas którego o wyjątkową atmosferę zadbał zespół z Teresińskiego Ośrodka Kultury.

Marcin Odolczyk

Złote Gody Złote Gody Złote Gody
Złote Gody Złote Gody Złote Gody